Třídní schůzky a předběžné rozvrhy

Na konci tohoto týdne proběhnou u všech pedagogů třídní schůzky, na kterých budete informováni i nadcházejícím školním roce a v individuální výuce se budou  rozdělovat jednotlivé hodiny a sestavovat rozvrh.

Třídní schůzky Řevnice (upraveno 2.9.16)                Předběžný rozvrh Řevnice

Třídní schůzky Mníšek                                                 Předběžný rozvrh Mníšek

Noví pedagogové/ Řevnice

pan uč. R. Žitný/dechy (za pana J. Paříka), sl. uč. M. Rajičová/klavír (za paní uč. H. Zemenovou + noví žáci hry na klavír), pan uč. J. Peš/kytara (noví žáci hry na kytaru), pan uč. D. Navařík/příčná flétna, pan uč. L. Čížek/kontrabas, paní uč. R. Rychlá/LDO

Noví pedagogové/Mníšek

paní uč. M. Bauerová (za paní uč. T. Sedláčkovou a přípravka skupina), pan uč. R. Žitný/dechy (za pana J. Paříka), paní uč. K. Zagdoun (za paní uč. K. Pecovou + noví žáci výtvarného oboru)

Kroužky i kurzy v doplňkové činnosti školy (v rozvrzích červeně) jsou vedeny až od 19.9. (končí 9.6.).