Dobroty pro ZUŠku

Milé maminky, babičky, tetičky…. ale opět nevylučujeme ani tatínky, strýčky či dědečky!

V rámci našeho MIX festivalu, který proběhne 11. 6. (viz příloha) plánujeme zase uskutečnit benefiční prodej „Dobroty pro ZUŠku“, který měl loni velký úspěch.

Veškerý výtěžek z prodeje půjde ve prospěch Klubu při ZUŠ v Řevnicích z. s., který podporuje aktivity ZUŠ Řevnice.

Pokud tedy máte chuť se zapojit, přihlaste se nejpozději  do 10. 6.  na mail školy zus.rev@seznam.cz a napište jaký druh zákusku věnujete, abychom Vás mohli dostatečně presentovat a zapojit do soutěže o nejlepší dobrotu.

Dobroty během festivalu bude hodnotit  porota složená ze žáků ZUŠ a na závěr festivalu bude vyhlášen i vítěz tohoto neformálního klání, který obdrží i ocenění z výtvarného archivu školy.

Dobroty můžete nosit v den festivalu do našeho stánku před Zámečkem, který bude označen Dobroty pro ZUŠku od 15 do 16 hodin.

Děkujeme všem, kteří takto přispějí!

Vaše ZUŠka