Akce „Z“UŠ v parku

Žáci vyšších ročníků ZUŠ Řevnice se podíleli na zvelebení parku Havlíčkovy sady. V rámci vyučovacích hodin studenti pomáhali s dokončovacími pracemi na dřevěných prvcích v parku. Během dvou hodin stihli natřít fermeží skluzavky, zábradlí, lavičky, vlnitou lávku, přeskakovadla, stoly a sochy. Pod náporem energie, vyvinuté mladými umělci veškerý fermežový lak kapituloval již během první půlhodiny a následně bylo odejito i letité řezbářské dláto. Stihli také odkornit části dřevěných hnízd a u toho všeho ještě kreslili krásy prohlédlého koryta Nezabudického potoka pod nánosem barevného listí. V rámci tohoto „polního“ cvičení jsme integrovali teorii umění, jakož to legitimní součásti veřejného prostoru, do reálné praxe. Good job! Poděkování studentům! Jmenovitě: T., A a K. Lacigovy, A. Jindrová, T. Melounová, A. Slámová, L. Lišková, E. Tůmová, A. Dvořáková, N. Klempererová, J. Slovenčíková a za chlapy M. Hovorka.

fotodokumentace zde