HRAJE CELÁ RODINA V KAVÁRNĚ U MNICHA

Ve čtvrtek 19. 3. 2015 se sešli žáci a jejich rodiče k již tradičnímu koncertu pod názvem Hraje celá rodina.

Tentokrát se vše odehrálo mimo budovu ZUŠ, a to v kavárně U Malého Mnicha. Tímto panu majiteli Markovi Lázničkovi děkujeme za poskytnutí zajímavého prostředí pro uspořádání našeho zuškového koncertu.

Prostory kavárny byly zcela naplněné,  neboť každý účinkující si s sebou vzal na podporu celou svou rodinu a tak se naši žáci a jejich sourozenci společně se svými rodiči chopili nástrojů a zamuzicírovali si hlavně pro radost.

Atmosféra koncertu byla skvělá díky přátelské a uvolněné náladě. Jsme rádi, že se v dnešní době stále najdou rodiny, které se dokáží zastavit a strávit spolu čas třeba právě s hudbou.

Ivana Ferová, vedoucí pobočky ZUŠ Mníšek pod Brdy