Krajské kolo soutěže ve hře na dechové nástroje a bicí

Ve dnech 23. a 24.3. se konalo krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje v Kolíně, 25.3. pak krajská soutěž ve hře na bicí nástroje v Kladně.

V zobcové flétně obsadily ve svých kategoriích Kristin Kuthanová a Barbora Kostlánová 2. místa a Kamilka Kolářová 3. místo. V soutěži ve hře na hoboj, které se poprvé zúčastnili i naši žáci, skončily Antonie Zavadilová a Andrea Lacigová na skvělých 3. místech. Všechny dívky jsou žačkami K. Němečkové.

Školu reprezentovali dále i tři klarinetisté ze třídy J. Paříka – Jonáš Flemr obsadil 3. místo a Tomáš Hanžl a Kryštof Lorenc obdrželi čestná uznání.

V Kladně se krajské soutěže, také poprvé, zúčastnili žáci hry na bicí nástroje ze třídy C. Callera. Mimo Jednoho třetího místa Jana Kosatíka si odvezli i dvě čestná uznání – jedno Tomáš Němec a za bicí soubor.

Všem gratulujeme!