Pololetní zkoušky z Hudební nauky (Mníšek)

Informace o pololetním  hodnocení z hudební nauky

Vážení rodiče, milí žáci,

Hudební nauka je povinná pro všechny žáky 1. až 5. ročníku I. stupně, pokud neabsolvovali tento předmět v průběhu předchozího studia jiného oboru či na jiné škole.

Žáci, kteří pravidelně navštěvují v průběhu roku HN se dostaví k písemnému testu v době svých vyučovacích hodin.

Hodnocení žáků, jimž bylo ředitelem ZUŠ Řevnice povoleno individuální studium a dále žáků s nedostatečnou docházkou proběhne v době vyučovacích hodin.

1. ročník čtvrtek    15.1. 13.45 – 14.30

2. ročník pondělí   19.1. 14.15 – 15.00

3. ročník úterý       20.1. 14.45 – 15.30

4. a 5.ročník úterý 20.1. 16.15 – 17.00

ve výjimečných případech i po telefonické domluvě,  tel.č. : 776665220

Žáci neklasifikovaní z hudební nauky neobdrží vysvědčení.

Hodnotící pohovor se skládá

* z písemného a ústního projevu

* praktická část (vytleskávání rytmů, zpěv, určování intervalů atd. podle poslechu apod.).

Žáci, kteří se dostaví k závěrečnému hodnocení, by si s sebou  měli přinést  psací potřeby a pracovní sešit od M.Vozara, ve kterém by měli mít zpracované učivo daného ročníku.

Doporučené materiály k zopakování látky:

VOZAR Martin, Hudební nauka pro ZUŠ, pracovní sešity pro jednotlivé ročníky HN, Talacko, 2005

LISÁ Dagmar, Hudební nauka pro malé i větší muzikanty, díl I. a II., AUVIEX, 1992

V.GRIGOVÁ, Všeobecná hudební nauka

L.ZENKL, ABC hudební nauky www.zus-revnice.cz