Třídní koncert houslí a fléten

Ve čtvrtek 11. prosince 2014 se uskutečnilo v sálku Základní umělecké škole Řevnice pobočky Mníšek pod Brdy předvánoční vystoupení houslí a flétniček. V úvodu koncertu se představili žáci nižších ročníků, kteří tak měli příležitost předvést vůbec poprvé své schopnosti přímo na jevišti. Je obtížné vyjmenovat jednotlivé účinkující, jelikož každé vystoupení bylo jedinečné, originální a krásně zahrané. Závěrem koncertu zazněla tradiční česká koleda Rychle bratři, kterou si za doprovodu všech houslistek společně zazpívali i rodiče v sále.

Koncert neměl o pestrý program nouzi. Každý účinkující se se svou skladbou popral velice dobře a byl odměněn zaslouženým potleskem. Děkujeme tedy všem žákům a pedagogům, kteří se na přípravě podíleli. A především nepostradatelnému publiku, které vytvořilo tu pravou koncertní atmosféru.

Fotoalbum zde.