Máme 5 medailí z mezinárodní výtvarné soutěže!

S radostí Vám oznamujeme, že děti z naší školy uspěly v obrovské konkurenci 42. ročníku Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2014 (27 868 prací ze 77 zemí):

Fotografie / Brůha Ondřej – medaile, Cincibuch Stanislav – medaile, Řežábková Tereza -medaile, Vaněk Petr - medail, Vosáhlo Vojtěch – medaile

Ve středu 28. 5. 2014  jim budou slavnostně medaile předány na vernisáže výstavy.

Zároveň je vyhlášena Dětská cena 42. MDVV  Lidice 2014. Tato cena byla vyhlášena společně s Nadací Agrofert a partnerem – největším dětským webem Alík, na kterém jsou umístěny fotografie vítězných prací všech medailistů (včetně prací všech medailistů), kteří získali v letošním ročníku výstavy Individuální medaili. Zde: http://alik.idnes.cz/mezinarodni-detska-vytvarna-vystava-2014-lidice-fqj-/alik-alikoviny.asp?c=A140429_011140_alik-alikoviny_jit je možné do 27. 5. 2014 hlasovat pro jednotlivé práce, které jsou rozděleny podle věku i typu technik do 5 kategorií. Hlasovat můžete pro jakýkoli počet obrázků, ale pouze 1x z 1 PC pro každý z nich.