VÝSLEDKY TALENTOVÝCH ZKOUŠEK

Vážení rodiče,

talentové zkoušky proběhly nad očekávání. Přišlo tolik šikovných zájemců o studium na naší škole, že jsme se nestačili divit. Tento zájem nás velice těší, co nás však netěší je kapacita školy, která je nastavena na 350 žáků (kapacitu školy jsme navyšovali již dvakrát a úspěšně) a stále nestačí. V letošním roce odchází 17 žáků (někteří odešli během roku) a k talentovým zkouškám ve všech oborech přišlo žáků 126. Jako každoročně otevíráme i kroužkovou činnost, aby se mohli vzdělávat všichni žáci, kteří splnili a prokázali předpoklady ke studiu. Žáky, kteří nebyli přijati, a splnili již zmiňované předpoklady, bych chtěla potěšit. Během prázdnin se znovu pokusíme navýšit kapacitu školy. Přijaté uchazeče do ZUŠ prosíme o vyplnění přihlášek ke studiu na www.izus.cz  (zaslat pro ZUŠ Řevnice). Přihlášky do kroužků jsou ke stažení na www.zus-revnice.cz v sekci „Kurzy a kroužky“ , následně prosíme o jejich zaslání na emailovou adresu školy zus.rev@seznam.cz. Těšíme se na Vás v září a přejeme krásné prázdniny.

Za ZUŠ Řevnice Ivana Junková

HUDEBNÍ OBOR